HAKKIMIZDA

​Özel Levent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 16 haziran 2014 tarihinde kuruldu.
Polikliniğimiz Levent’te Ayyıldız İş Merkezinde hizmet vermektedir.
DR. SİBEL ÖZDEMİR (Mesul Müdür)

DR. SİBEL ÖZDEMİR (Mesul Müdür)

28 haziran 1970 tahinde İstanbul’da doğdu. 1992 senesinde Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 1998 yılında Köln Üniversitesi’nde Protetik Tedavi Anabilim Dalında doktorası için çalışmalarda bulundu. 1999 senesinde Marmara Üniversitesi Protez Ana Bilim Dalı’nda "Metal Desteksiz Protezlerin Kırılma Direnci" üzerine doktorasını tamamladı. 1999-2014 yılları arasında kendi özel muayenehanesinde çalışmış olup, Özel Levent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucusudur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 
 
DR. TUĞÇE YURDAKULOGLU ARSLAN (Ortodontist)

DR. TUĞÇE YURDAKULOGLU ARSLAN (Ortodontist)

Dr. Tuğçe Arslan, 1996-2001 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde diş hekimliği eğitimini tamamladıktan sonra, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başlamıştır. 

Tez konusu “Farklı lingual braketler ile farklı boyuttaki teller arasındaki sürtünme kuvvetlerinin incelenmesi” dir. Tez çalışmasındaki araştırmalarını Tübitak’ta gerçekleştirmiştir.

2008 yılında doktorasını başarıyla tamamlayarak ’Ortodonti Uzmanı’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. Lingual Ortodonti Derneği Denetim Kurulu üyesi ve Türk Ortodonti Derneği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 
DT. MÜGE UÇAR

DT. MÜGE UÇAR

12 Aralık 1990 tarihinde Adana’da doğdu. 2008 yılında Yalova Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. İngilizce bilmektedir. Kendisinin CAD-CAM teknolojileri ve dijital ölçü almayla ilgili çalışmaları sürmektedir.
DT. MELİS BİRCAN

DT. MELİS BİRCAN

14 Nisan 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2007 yılında Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi’nden mezun olup 2012 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirmiştir. 5 yıl boyunca Levent Diş Kliniğinde’ki çalışma hayatından sonra 2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Endodonti Anabilim Dalı’nda doktoraya başlamıştır. Akademik çalışmaları devam etmektedir. İstanbul 911 Arama Kurtarma ve Araştırma Derneği Yönetim Kurulu’nda ve Türk Endodonti Derneği’nde üyeliği bulunmaktadır. İleri seviyede İngilizce bilmektedir.
DT. NAZLI ÖZKAN

DT. NAZLI ÖZKAN

19 Şubat 1996 tarihinde İstanbulda doğdu. 2014 yılında Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra Okan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Şuan Yeditepe Üniversitesi’nde Protetik Diş Tedavisi Anabilimdalı’nda doktora yapmaktadır. TME üzerinde çalışmalar yapmaktadır. İngilizce ve Fransızca konuşabiliyor.
DT. BENGİN BAYRAM

DT. BENGİN BAYRAM

12 Eylül 1995 tarihinde Gaziantep’te doğdu. 2019 yılında Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup yine aynı üniversitede Protetik Diş Tedavisi Anabilimdalı’nda doktora yapmaktadır. Dijital diş hekimliği ve dental fotoğrafçılık konusunda çalışmaktadır. GençEDAD üyesi olup sempozyum ve kongrelere aktif bir şekilde katılmaya devam etmektedir.
EMİNE YILDIRIM (Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri)

EMİNE YILDIRIM (Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri)

10 Ocak 1976 tarihinde Bulgaristan’da doğdu. Polikliniğimizde ağız ve diş sağlığı teknikeri olarak görev yapmaktadır. Bulgarca ve Rusça dillerini konuşabiliyor.
EBRU SENDİNÇ(DENTAL ASİSTAN)

EBRU SENDİNÇ(DENTAL ASİSTAN)

19 nisan 1994 Beykoz/İstanbul doğumludur. 2013 senesinde Beykoz Anadolu Fevzi Çakmak Lisesi’nden mezun olmuştur. Kliniğimizde dental asistan olarak göreve başlamıştır. Orta seviyede İngilizce konuşabilmektedir.
NURCAN AYDOĞDU (Hasta İlişkiler Uzmanı)

NURCAN AYDOĞDU (Hasta İlişkiler Uzmanı)

22 Temmuz 1979 İstanbul doğumludur. 2001 yılında Uludağ Üniversitesi Seramik ve Çini İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. Hekim-hasta ilişkilerini düzenlemektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.
DENİZ ÖZKAN (Sağlık Turizmi Birim Görevlisi)

DENİZ ÖZKAN (Sağlık Turizmi Birim Görevlisi)

15 Mart 2000 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Koç Lisesinden mezun olduktan sonra çeşitli sağlık turizmi eğitiminin yanı sıra Koç Üniversitesi’nde Ekonomi egitimine devam ediyor. İleri derece İngilizce ve orta düzeyde Fransızca konuşabilmektedir.
SEMRA GÖKÇAY (Hijyen ve Temizlik Sorumlusu)

SEMRA GÖKÇAY (Hijyen ve Temizlik Sorumlusu)

​​23 Ağustos 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu.
Hijyen ve tıbbi atık konusunda eğitim aldı. Kliniğimizde hijyen ve temizlik sorumlusu olarak görev yapmaktadır.